به بهانه روز جهانی کودک و رسانه ( همون کودک و تلویزیون قدیم )

دیروز جمعه 20 آذر ماه طبق معمول هر هفته که بابایی تلویزیون رو روشن کرد تا مثلا به اسم من برنامه فیتیله جمعه تعطیله رو  خودش ببینه در کمال تعجب متوجه شدیم که خاله شاهدونه داره برنامه رو اجرا می کن، چند دقیقه که گذشت عمو قناد هم آومد بعدش هم خاله سارا، عمو پورنگ و ... خلاصه اونجا  همه بودن و ما فهمدیم امروز روز جهانی کودک و رسانه است. البته بابایی می گفت قبلنا فقط روز کودک و تلویزیون بود که بعدها این روز جهانی شد و اخیرا هم به جای تلویزیون از واژه رسانه استفاده می کنن که شامل اینترنت و روزنامه ها و مجلات و  وبلاگها هم می شه که البته مجری برنامه موضوع سی دی های آموزشی رو هم به عنوان رسانه مطرح کردند.

 بگذریم این چیزا زیاد مهم نیست این روز بهونه ای شد برای اینکه این بابایی دوباره وبلاگ منو به روز کنه، توی این مدت خیلی اتفاقات افتاد، من واکسن یکسالگیم رو زدم، با پارسا و خاله مارال و بقیه دوستای خوبم رفتیم رستوران، خیلی از دوستای آبانی و آذر من شروع کردن به راه رفتن کردن ولی خوب من هنوز نمی تونم تنهایی برم و ه کمی تنبلم. ما رفتیم مهمونی گروه کانن و کنسرت قاسم افشار اونجا با خانم مهتاب کرامتی از نزدیک آشنا شدم. یه شب با مهمون خارجی های مامانی شام رفتیم بیرون، توی مهد برامون جشن هالووین و  جشن عید قربان گرفتن ، هفته پیش مسافرت رفتیم رشت، این روزها هم که نمایشگاه کاشی و سرامیک و من رفته بودم اونجا با یه عالمه از این دوستا و همکارای خارجی مامانی آشنا شدم. یه آقای پیر و مهربون و جند تا آقای دیگه ایتالیایی و یه عالمه آدم که همشون شبیه هم بودن و مامان می گفت اینا همه چینی هستند و اونا تا مو دیدن با تعجب گفتن Oh ! Big Ayes  خلاصه چند وقت دیگه هم قرار توی مهد برامون جشن شب یلدا بگیرن و بعدش هم  قراره دوباره برم کنفرانس کودک الکترونیک ... وای چقدر حرف زدم

این روز جهانی کودک هم عجب بهونه ای بود برای من که یه عالمه با شما صحبت کنم. راستی گفتم مسافرت رشت یه چیزی یادم اومد. بابایی داره خاطرات مسافرت های منو می نویسه و یه چیزی به اسم سفرنامه آرتین کوچولو درست می کنه که بزودی قراره لینکش رو فعال  کنه ( البته امیدوارم این بابایی دوباره زیر قولش نزنه ) و شما می تونید خاطرات منو از مسافرت هایی که رفته ام و قراره در آینده برم اونجا بخونید... منتظر من و عکس های جدیدم هم باشید.

دوستتون دارم یه عالمه ......................... هر چی پیغام بذارید بازم کمه

/ 2 نظر / 14 بازدید
خاله راحلـــــــه

سلام خاله !!!!!!!!!!!! خوبی؟!؟! روزت مبارک خاله جون از تو چه پنهون که منم مشتری پروپا قرص فیتیله جمعه تعطیله هستم[خجالت] یا عمو مجید میشینیم نگاه می کنیم!!! مامان گلیتو از طرف من ببوس!!!!!!!

مارال مامان پارسا

سلام آرتین گلم بازم دست بابات درد نکنه دست روز جهانی کودک هم درد نکنه که باعث شد وب تو آژ بشه خاله قربونت بره روزت مبارک عزیزم پارسایی دلش برات خیلی تنگ شده نیستی خاله کجایی ؟؟ [ماچ]